MODUS LED panel FIT 49W 5700lm/840 IP40; 60x60cm vestav ND
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 64 ks |
| EAN | 8595057650626 |
| Šířka | 120 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 96.59 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 9.659 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 96.59 mm |
| Výška balení | 96.59 mm |
| KOD | KK8475_HB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057650626 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena