MEGAMAN stropnice RENZO 11W 930/1000lm/830/840 IP44 50Y ;pr.280mm
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082488475 |
| Délka | 35mm |
| Rozměry | 35x85x43,5mm |
| Šířka | 85mm |
| Výška | 43,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Druh strojku | stykač |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 25 A |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 43.5 mm |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | EAZ-SCH230/25-40 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912220565 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena