OSRAM halogenová žárovka HALOPIN 66740 OVEN 40W 230V G9 300st. do trouby
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900964653 |
| Váha | 0.037 kg |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 46 |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Příkon | 4.5 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | MR16 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8727900964653 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696485170 | box | 11 | ks |
| KOD | PHPIEGU5.34.5/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696485163 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900964660 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001210931 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900964660 | bal | 4 | ks |
| EOC | 872790096465300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696485170 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.34.4/827
KOD VÝR.:871951430706300
EAN.:8719514307063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena