PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500575210 |
| Váha | .107 kg |
| Délka | 173 |
| Průměr | 125 |
| Rozměry | 175x119x119mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 119 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 17.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Tvar zdroje | reflektorová žárovka |
| Typ reflektoru | R125 |
| Užití | infračervené |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 175 mm |
| Životnost | 5000 hod |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 250 W |
| EOC | 871150057521025 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500575210 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900209297 | box | 11 | ks |
| EAN | 08727900209297 | box | 11 | ks |
| GPC | 923212043801 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHZIR250 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSDL55/830
KOD VÝR.:4050300298917
EAN.:4050300298917
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:ENCR2430B2
KOD VÝR.:7638900379914
EAN.:7638900379914
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena