PHILIPS infražárovka BR125 IR 250W 230V E27 červená
KOD KRAT.:PHZIR250
KOD VÝR.:871150057521025
EAN.:8711500575210
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900379914 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2430 |
| Označení zdroje | CR2430 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| KOD | ENCR2430B2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900379911 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900379914 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHZIR250
KOD VÝR.:871150057521025
EAN.:8711500575210
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:PHI8721103069078
KOD VÝR.:872110306907800
EAN.:8721103069078
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN625/DALI
KOD VÝR.:US4000A4KN625/DALI
EAN.:8596099002992
KOD KRAT.:MOQP5A625/1050DIM/90
KOD VÝR.:QP5A625/1050DIM/90
EAN.:8596099045739
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM3V160/ND3
KOD VÝR.:ISRAC4KVM3V160/ND1400K
EAN.:8595073730616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena