TESLAMP žárovka reflektorová R39 30W 230V E14
KOD KRAT.:TESZR3240
KOD VÝR.:40003140
EAN.:8595557031406
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Globe filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699786793 |
| Rozměry | 142x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| EAN | 8718699786793 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8718699786793 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003018322 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514552470 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:TESZR3240
KOD VÝR.:40003140
EAN.:8595557031406
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena