OSRAM lineární halogen HALOLINE 64760 1500W 240V R7s
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169072275 |
| Rozměry | 139x95x139mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Světelný tok | 1055 lm |
| GPC | 929003604701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169072275 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169072275 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena