PHILIPS předřad.elektron.HID-PV Base 70 SON C3 220-240V
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300209920 |
| Délka | 256.10 |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 12 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 303 mm |
| Označení zdroje | R7s |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 30.3 cm |
| Příkon | 1510 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 30700 lm |
| Šířka balení | 26 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2900 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 30 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4050300209920 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH64760/240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300209937 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena