GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Délka balení | 80 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 130 mm |
| Výrobce | EMOS |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Balení | 35 ks |
| EAN | 8592920098295 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Vánoční osvětlení |
| Užitý zdroj | LED |
| KOD | BEDCCV19 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920098295 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:DRMN1400PBL2
KOD VÝR.:5000394141827
EAN.:5000394141827
KOD KRAT.:JCR20BL2
KOD VÝR.:JCB-R20-2B
EAN.:5050028025559
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
KOD KRAT.:ENL522UBL1
KOD VÝR.:7638900332872
EAN.:7638900332872
KOD KRAT.:GPCR2016
KOD VÝR.:1042201615
EAN.:4891199001123
KOD KRAT.:VAHV392BL1
KOD VÝR.:V392
EAN.:4008496245796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena