PHILIPS zářivka do lapače hmyzu TL ACTINIC BL 15W/10 T5 G5
KOD KRAT.:PHL15/10-T5
KOD VÝR.:871150095148927
EAN.:8711500951489
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399060311 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 173 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 17.3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 115 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PCE5246 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9003399060311 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL15/10-T5
KOD VÝR.:871150095148927
EAN.:8711500951489
KOD KRAT.:PHLEDA7W/CW
KOD VÝR.:871869670543800
EAN.:8718696705438
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena