HADEX krokosvorka 20A černá l=65mm+izolace
KOD KRAT.:HDD998
KOD VÝR.:D998
EAN.:8595118858091
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025385512 |
| Délka | 5 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| KOD | BES9125 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025385512 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920074398 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HDD998
KOD VÝR.:D998
EAN.:8595118858091
KOD KRAT.:SIWM-30W-FEL
KOD VÝR.:WM-30W-FEL
EAN.:8592718023867
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:PHWHIDPVC70/S
KOD VÝR.:872790085974400
EAN.:8711500881694
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:MO242113120206
KOD VÝR.:242113120206
KOD KRAT.:EDHEF100PT
KOD VÝR.:186380
EAN.:8413893072214
KOD KRAT.:OS4099854476334
KOD VÝR.:4099854476334
EAN.:4099854476334
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena