EMOS Účastnická zásuvka TV+R EU 3607 průběžná Kód:J0220
KOD KRAT.:BEJ0220
KOD VÝR.:2501100100
EAN.:8595025311955
| Délka balení | 86 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 24.1 cm |
| Šířka balení | 176 mm |
| Výška balení | 241 mm |
| Produktová řada | Arbour |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696131251 |
| Váha | 0.695 kg |
| Rozměry | 221x166x75mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
| Životnost | 25000 hod |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 8 ks |
| EAN | 8718696220740 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005193901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696131251 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI16461/93/16 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696220740 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEJ0220
KOD VÝR.:2501100100
EAN.:8595025311955
KOD KRAT.:HTRSOa
KOD VÝR.:V075
EAN.:8595614701150
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena