PILA LED žárovka A60 10W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 4000 ks |
| EAN | 8595025340757 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 5 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | .7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 7 mm |
| EAN | 8595025357359 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEK7351 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025340757 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena