PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Délka balení | 132 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 26.5 cm |
| Šířka balení | 118 mm |
| Výška balení | 265 mm |
| Produktová řada | Bridge |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514385801 |
| Rozměry | 212x101x118mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 8 ks |
| EAN | 8719514385801 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514385801 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514385818 | box | 11 | ks |
| GPC | 915003761405 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena