instalační kabel CYKY-J 5x16mm (J) ; metráž
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514477339 |
| Rozměry | 45x23x280mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| EAN | 8719514477339 | set | 12 | set |
| GPC | 929003260801 | set | 12 | set |
| EOC | 871951447733900 | set | 12 | set |
| KOD | PHI8719514477339 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena