OSRAM DECOR CARDBOARD CYLINDER PEND E27 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854458866
KOD VÝR.:4099854458866
EAN.:4099854458866
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854064432 |
| Délka | 330mm |
| Šířka | 330mm |
| Výška | 60mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Výška/hloubka | 60 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| KOD | OSISURSQ330 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854064432 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854064449 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854458866
KOD VÝR.:4099854458866
EAN.:4099854458866
KOD KRAT.:OS4099854458262
KOD VÝR.:4099854458262
EAN.:4099854458262
KOD KRAT.:OS4099854449741
KOD VÝR.:4099854449741
EAN.:4099854449741
KOD KRAT.:OS4099854449666
KOD VÝR.:4099854449666
EAN.:4099854449666
KOD KRAT.:OS8719747934692
KOD VÝR.:8719747934692
EAN.:8719747934692
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena