OSRAM LED Pásky FLEX COB 1.5M 830
KOD KRAT.:OS4099854448737
KOD VÝR.:4099854448737
EAN.:4099854448737
| Délka balení | 53 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 103 mm |
| Výška balení | 308 mm |
| Patice | Ostatní |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Výřez | 70 mm |
| EAN | 8718696160923 |
| Rozměry | 100x90x90mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Balení | 20 ks |
| EAN | 8718696160923 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50393/11/PN | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005423801 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854448737
KOD VÝR.:4099854448737
EAN.:4099854448737
KOD KRAT.:ENA23BL2
KOD VÝR.:7638900295641
EAN.:7638900295641
KOD KRAT.:OSQY-CONNECTOR
KOD VÝR.:4050300803135
EAN.:4050300803135
KOD KRAT.:OS4099854462993
KOD VÝR.:4099854462993
EAN.:4099854462993
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena