OSRAM LED Pásky FLEX COB USB TYPE A 1.5M 830
KOD KRAT.:OS4099854448874
KOD VÝR.:4099854448874
EAN.:4099854448874
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854462771 |
| Délka | 557.00 |
| Šířka | 60.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Materiál | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 620 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000-4000-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 24.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854462788 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854462771 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854462771 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854448874
KOD VÝR.:4099854448874
EAN.:4099854448874
KOD KRAT.:OS4058075602793
KOD VÝR.:4058075602793
EAN.:4058075602793
KOD KRAT.:OS4099854731884
KOD VÝR.:4099854731884
EAN.:4099854731884
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
KOD KRAT.:PHI8720169365162
KOD VÝR.:872016936516200
EAN.:8720169365162
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena