LEDVANCE LED svíčka filament PFM BW35 3.4W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854466663
KOD VÝR.:4099854466663
EAN.:4099854466663
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169191396 |
| Rozměry | 140x64x140mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Příkon | 3.1 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 75 mm |
| Teplota chromatičnosti | 1800 K |
| Výška balení | 146 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929003628401 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016919139600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169191396 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFST643.1/18A | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169191402 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854466663
KOD VÝR.:4099854466663
EAN.:4099854466663
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
KOD KRAT.:OS4099854391996
KOD VÝR.:4099854391996
EAN.:4099854391996
KOD KRAT.:OS4099854434907
KOD VÝR.:4099854434907
EAN.:4099854434907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena