WAGO svorka s páčkou 3x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-413
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307605 |
| Váha | .048 kg |
| Rozměry | 45,5x50,5x50,5mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 2.9 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514307612 | box | 11 | ks |
| EAN | 8719514307605 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002494555 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMR162.9/WW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENH395/399BL1
KOD VÝR.:7638900253078
EAN.:7638900253078
KOD KRAT.:OSA64210-1BL
KOD VÝR.:4062172395014
EAN.:4062172395014
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:PHL18/10SECURA
KOD VÝR.:872790085383400
EAN.:8727900853834
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1208
KOD VÝR.:1SLM006501A1208
EAN.:8000126107586
KOD KRAT.:BES10100
KOD VÝR.:2333101011
EAN.:8592920107850
KOD KRAT.:OSF4058075850347
KOD VÝR.:4058075850347
EAN.:4058075850347
KOD KRAT.:OSESMG1254.5MCWF
KOD VÝR.:4058075609938
EAN.:4058075609938
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena