LEDVANCE LED pásek VALUE 13.2W/m 24V 3000K 1410lm/m IP00 role.5m
KOD KRAT.:OSILSV1500/830/5
KOD VÝR.:4058075707979
EAN.:4058075707979
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172396486 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| označení ECE | W16W |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | W2.1x9.5d |
| EAN | 4062172396486 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA921-2BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSILSV1500/830/5
KOD VÝR.:4058075707979
EAN.:4058075707979
KOD KRAT.:OSELIN4.7/827DS14s
KOD VÝR.:4099854232879
EAN.:4099854232879
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena