LEDVANCE LED reflektor SUP PAR16 3.4W/35W GU10 4000K 230lm 36° Dim 40Y
KOD KRAT.:OS4099854059858
KOD VÝR.:4099854059858
EAN.:4099854059858
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699776459 |
| Rozměry | 54x50x50mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 115 mm |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002065756 | set | 12 | set |
| KOD | PHLEDGU103.8/927D/3 | set | 12 | set |
| EAN | 8718699776459 | set | 12 | set |
| EOC | 871869977645900 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OS4099854059858
KOD VÝR.:4099854059858
EAN.:4099854059858
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena