PHILIPS LED žárovka Classic A60 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA7W/CW
KOD VÝR.:871869670543800
EAN.:8718696705438
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Festavia |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169246621 |
| Rozměry | xx20000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 156 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 226 mm |
| Výška balení | 114 mm |
| EAN | 8720169246621 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016924662100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169246621 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003674402 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA7W/CW
KOD VÝR.:871869670543800
EAN.:8718696705438
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena