MODUS LED panel QP 52W 5800lm/838 IP20; 60x60cm pris./závěs. DALI
KOD KRAT.:MOQP3A/1050DALI
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALI
EAN.:8595073787795
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696707678 |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Svítivost | 800 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 5.5 W |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 355 lm |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| EAN | 8718696707678 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696707685 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHEMEGU105.592736D | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001347302 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696707685 | box | 11 | ks |
| EOC | 871869670767800 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP3A/1050DALI
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALI
EAN.:8595073787795
KOD KRAT.:PHIH8719514338340
KOD VÝR.:871951433834000
EAN.:8719514338340
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena