PHILIPS LED prachotěsné svítidlo WT060C 20W 2500lm/840 50Y IP66 1.2m průb
KOD KRAT.:PHQWT060C-362922
KOD VÝR.:871016336292299
EAN.:8710163362922
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696474945 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Váha | 0.032 kg |
| Délka | 88 |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | opál |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 4 W |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718696474952 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696474945 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696728857 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHLEDP4W/WW/E14/F/BL | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001157517 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696729342 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHQWT060C-362922
KOD VÝR.:871016336292299
EAN.:8710163362922
KOD KRAT.:OS4099854455933
KOD VÝR.:4099854455933
EAN.:4099854455933
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena