OSRAM autožárovka C5W 6418-02B 5W 12V SV8.5-8 2blistr
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291763918 |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 103 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | opál |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 6 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDA6040/5.5W/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291763918 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291763925 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08718291763925 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena