LEDVANCE LED pásek VALUE.PROT. 13.2W/m 24V 4000K 1400lm/m IP66 role.5m
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854455933 |
| Délka | 292mm |
| Šířka | 81mm |
| Výška | 41mm |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Třída svítidla | II |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854455933 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854455940 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854455933 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena