LEDVANCE downlight 230V IP20 Napájecí jednotka pro.nouz.svít. 105V 3W
KOD KRAT.:OS4099854455933
KOD VÝR.:4099854455933
EAN.:4099854455933
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire Waterproof (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8710163362922 |
| Technické parametry: | |
| Krytí | IP66 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 2500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Příkon | 20 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 871016336292299 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQWT060C-362922 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8710163362922 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401892880 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455933
KOD VÝR.:4099854455933
EAN.:4099854455933
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena