PCE zásuvka nástěnná 32A 5-pólová 400V+16A/250V IP44
KOD KRAT.:PCE9225-6F
KOD VÝR.:9225-6F
EAN.:9003399094989
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590125404385 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 13.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 138 mm |
| Výška balení | 66 mm |
| KOD | OEZPNA1125AgG | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590125404385 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PCE9225-6F
KOD VÝR.:9225-6F
EAN.:9003399094989
KOD KRAT.:PHLEDH8719514339903
KOD VÝR.:871951433990300
EAN.:8719514339903
KOD KRAT.:OSISMCIRCCAMWF
KOD VÝR.:4058075763500
EAN.:4058075763500
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena