MODUS nouzové svítidlo LED PLEXILED 1x1W SA/SE/1h. IP20 podhl; bílá
KOD KRAT.:MOPL/1W/C/1/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZN/PL/1W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448912516
| Světelný tok | 380 lm |
|---|---|
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Reflektor | NIL |
| Možnost stmívat | true |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Vnější průměr | 90.00 |
| Výška/hloubka | 27.50 |
| EAN | 4099854445828 |
| Délka | 90.00 |
| Šířka | 90.00 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | OSRAM |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 9 W |
| Balení | 8 ks |
| Průměr | 90 mm |
| EAN | 4099854445835 | box | 11 | pck |
| EAN | 4099854445828 | pck | 3 | pck |
| KOD | OS4099854445828 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:MOPL/1W/C/1/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZN/PL/1W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448912516
KOD KRAT.:MGLC200040/WW/E14
KOD VÝR.:LC200040
EAN.:4892657097450
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena