NARVA LED žárovka COLOURMAX A60 5W/32W E27 ČERVENÁ 350lm NonDim 25Y
KOD KRAT.:NA250656240
KOD VÝR.:250656240
EAN.:8595209952318
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CorePro Classic |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696752098 |
| Váha | .036 kg |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 53 |
| Průměr | 50 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 49 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Příkon | 3.1 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 215 lm |
| Svítivost | 470 cd |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 62 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696752098 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696752104 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHLEDCPCGU103.1W/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696752104 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001217532 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869675209800 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NA250656240
KOD VÝR.:250656240
EAN.:8595209952318
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:PHQUID8460/10ZGP4B
KOD VÝR.:871869644863200
EAN.:8718696448632
KOD KRAT.:MOTELXW7000L3/ND/90
KOD VÝR.:TELXW7000L3/ND/90/P
EAN.:8596099088828
KOD KRAT.:MGLG5205.5w-E14
KOD VÝR.:LG5205.5w - E14
EAN.:4892657088205
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/827
KOD VÝR.:872016919485400
EAN.:8720169194854
KOD KRAT.:OSEGU105W36D6
KOD VÝR.:4058075198647
EAN.:4058075198647
KOD KRAT.:OS4099854049385
KOD VÝR.:4099854049385
EAN.:4099854049385
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
KOD KRAT.:MOLV2O/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2O/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869503638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena