LEDVANCE FV panel.solární 470Wp bifac. 191x113cm F7 ; černý rám
KOD KRAT.:OSF4099854317460
KOD VÝR.:4099854317460
EAN.:4099854317460
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60N |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439926 |
| Rozměry | 85x75x55mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 54 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 54 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| EAN | 13606480439923 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3606480439926 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F03316 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480439924 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854317460
KOD VÝR.:4099854317460
EAN.:4099854317460
KOD KRAT.:OSISFCI24/840
KOD VÝR.:4058075618046
EAN.:4058075618046
KOD KRAT.:OSOTFIT75/1400CSL
KOD VÝR.:4052899522572
EAN.:4052899522572
KOD KRAT.:KATCEPKPFLE3X4X0.8
KOD VÝR.:TCEPKPFLE3x4x0,8
EAN.:2050000675157
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS36EP
KOD VÝR.:2130361000510
EAN.:5900950318390
KOD KRAT.:PCE2146L
KOD VÝR.:214-6L
EAN.:9003399134616
KOD KRAT.:KAH05VVF3G0.7B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F3x0,75
EAN.:5907702810881
KOD KRAT.:OSVNAVT600S4Y
KOD VÝR.:4050300275772
EAN.:4050300275772
KOD KRAT.:PHLEDWB4.9/RGB
KOD VÝR.:871869978709700
EAN.:8718699787097
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena