EMOS USB kabel 2.0 A/M - mini B/M 2m černý
KOD KRAT.:BESM7009BL
KOD VÝR.:2335076020
EAN.:8592920085677
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HPI-T |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500183736 |
| Váha | 0.617 kg |
| Délka | 372 |
| Balení | 4 ks |
| Průměr | 65 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 67 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 40-59 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P10 |
| přepravní rozměr cm | 44 cm |
| Příkon | 985 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 85000 lm |
| Šířka balení | 67 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4300 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 440 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Provedení | čirá |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 12000 hod |
| EOC | 871150018373645 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500183736 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500183743 | box | 11 | ks |
| GPC | 928482600096 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500183743 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHVHPIT1000/643 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BESM7009BL
KOD VÝR.:2335076020
EAN.:8592920085677
KOD KRAT.:OSOTCABLECLAMPATL
KOD VÝR.:4052899325982
EAN.:4052899325982
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
KOD KRAT.:OSPFM100/24/P
KOD VÝR.:4058075239937
EAN.:4058075239937
KOD KRAT.:OSDALIMAGIC
KOD VÝR.:4052899039551
EAN.:4052899039551
KOD KRAT.:KACYKY5C10
KOD VÝR.:CYKY5x10
EAN.:2029000003826
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KO600ND/F
KOD VÝR.:LAB3000A3KO600ND/F/20
EAN.:8596099036355
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena