EMOS šroubovací konektor F vidlice 5/7 mm pro CB-113N M 7351 T BL2 Kód:K7351.2
KOD KRAT.:BEK7351.2
KOD VÝR.:1807100802
EAN.:8592920086124
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Enrave |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8718696176443 |
| Délka | 381 |
| Průměr | 381 mm |
| Rozměry | 84x381x381mm |
| Šířka | 381 |
| Výška | 84 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 45.7 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2450 lm |
| Šířka balení | 437 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 457 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 19.2 W |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696176443 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8718696176443 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005996701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900777543 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEK7351.2
KOD VÝR.:1807100802
EAN.:8592920086124
KOD KRAT.:EAZ-GV-10/1P-1TE
KOD VÝR.:270339
EAN.:4015082703394
KOD KRAT.:HDL488
KOD VÝR.:L488
EAN.:8595118853737
KOD KRAT.:NAZTR725NBB
KOD VÝR.:362003000
EAN.:8595209902023
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena