LEDVANCE LED žárovka STAR FLAT 3,5W/28W 230V E14 300lm 4000K NonDim 25Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854356803
KOD VÝR.:4099854356803
EAN.:4099854356803
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514486768 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 8 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 960 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8719514486768 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003578802 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951448676800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPDL8/830HF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854356803
KOD VÝR.:4099854356803
EAN.:4099854356803
KOD KRAT.:OEZRZB-Z-3S72
KOD VÝR.:44451
EAN.:8590125444510
KOD KRAT.:OS4099854604300
KOD VÝR.:4099854604300
EAN.:4099854604300
KOD KRAT.:OS4099854467004
KOD VÝR.:4099854467004
EAN.:4099854467004
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84018
KOD VÝR.:871951494888499
EAN.:8719514948884
KOD KRAT.:PHLEDFT7/818A
KOD VÝR.:872016919125900
EAN.:8720169191259
KOD KRAT.:OSEF1906A-828001
KOD VÝR.:4058075836662
EAN.:4058075836662
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OS4099854466793
KOD VÝR.:4099854466793
EAN.:4099854466793
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena