PHILIPS LED nástrčka PL-C 9.5W/26W G24q-3 3000K 990lm NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/830
KOD VÝR.:872016929049500
EAN.:8720169290495
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Sana |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343405 |
| Délka | 255 |
| Průměr | 52 mm |
| Rozměry | 255x52x255mm |
| Šířka | 52 |
| Výška | 255 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 324 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 317 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 1400 lm |
| EAN | 8719514343405 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514343405 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003053001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/830
KOD VÝR.:872016929049500
EAN.:8720169290495
KOD KRAT.:PHQEM8718699798963
KOD VÝR.:871869979896300
EAN.:8718699798963
KOD KRAT.:OS4099854466946
KOD VÝR.:4099854466946
EAN.:4099854466946
KOD KRAT.:HTRSOC
KOD VÝR.:V085
EAN.:8595614701259
KOD KRAT.:PHQBN126C52S/840D
KOD VÝR.:872016910065799
EAN.:8720169100657
KOD KRAT.:OS4099854435041
KOD VÝR.:4099854435041
EAN.:4099854435041
KOD KRAT.:OSA64210ULT-1BL
KOD VÝR.:4062172395205
EAN.:4062172395205
KOD KRAT.:OSA64193ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172387491
EAN.:4062172387491
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena