LEDVANCE lineární MR END CAPS CR
KOD KRAT.:OS4058075849440
KOD VÝR.:4058075849440
EAN.:4058075849440
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Play |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699704803 |
| Rozměry | 23x182x99mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 102 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 296 mm |
| Výška balení | 201 mm |
| GPC | 929002275802 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIHHDMISYNCBOX | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699704803 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075849440
KOD VÝR.:4058075849440
EAN.:4058075849440
KOD KRAT.:PHVCDOTT70/942
KOD VÝR.:871869659679100
EAN.:8718696596791
KOD KRAT.:OS8719747930427
KOD VÝR.:8719747930427
EAN.:8719747930427
KOD KRAT.:OS4099854095221
KOD VÝR.:4099854095221
EAN.:4099854095221
KOD KRAT.:OS4099854462894
KOD VÝR.:4099854462894
EAN.:4099854462894
KOD KRAT.:KACYA16ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K16
EAN.:2029000011937
KOD KRAT.:OS4058075835931
KOD VÝR.:4058075835931
EAN.:4058075835931
KOD KRAT.:PHVCDMEMW360/842
KOD VÝR.:871869659568800
EAN.:8718696595688
KOD KRAT.:OSISURSQ330
KOD VÝR.:4099854064432
EAN.:4099854064432
KOD KRAT.:OS4099854458866
KOD VÝR.:4099854458866
EAN.:4099854458866
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena