Schneider CEDAR PLUS střídavý přepínač r. 6 IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000560
KOD VÝR.:WDE000560
EAN.:3303432400187
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399124952 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 168 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 16.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 99 mm |
| Výška balení | 99 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 9003399124952 | ks | 1 | ks |
| KOD | PCE2256L | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000560
KOD VÝR.:WDE000560
EAN.:3303432400187
KOD KRAT.:AMWDE000660
KOD VÝR.:WDE000660
EAN.:3303432400194
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:EE-AB135213400
KOD VÝR.:1352-13400
EAN.:8595108200428
KOD KRAT.:HTRPV11
KOD VÝR.:V170
EAN.:8595614703505
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena