MEGAMAN LED žárovka A60 13.3W/100W E27 4000K 1521lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27_pos
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300003108 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 100 ks |
| Délka | 50 |
| Průměr | 22 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 68 mm |
| otřesuvzdorná | NE |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 6.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 85 lm |
| Šířka balení | 28 mm |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 29 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 15 W |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 4050300003108 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSZH300KL15 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300554501 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27_pos
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:SEZSTI615-12
KOD VÝR.:STI615-12
EAN.:5999547616155
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena