JCB baterie alkalická SUPER AAA/LR03 ;BL4
KOD KRAT.:JCSLR03
KOD VÝR.:JCB-LR03-4B
EAN.:5050028025795
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209901019 |
| Délka | 55 |
| Šířka | 55 |
| Výška | 98 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 55 mm |
| Výška balení | 98 mm |
| Napětí | 24 V |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595209901019 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZ339001000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:JCSLR03
KOD VÝR.:JCB-LR03-4B
EAN.:5050028025795
KOD KRAT.:AB3901F-A00110 03
KOD VÝR.:3901F-A00110 03
EAN.:8595017244605
KOD KRAT.:OB2024160
KOD VÝR.:2024160
EAN.:4012195162919
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena