OSRAM Nabíjecí kabel OCC13205
KOD KRAT.:OSAOCC13205
KOD VÝR.:4052899624146
EAN.:4052899624146
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209905062 |
| Délka | 11 |
| Šířka | 11 |
| Výška | 23 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 11 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 2.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 11 mm |
| Výška balení | 23 mm |
| Patice | E10 |
| EAN | 8595209905062 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZ378015000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSAOCC13205
KOD VÝR.:4052899624146
EAN.:4052899624146
KOD KRAT.:OS4099854453120
KOD VÝR.:4099854453120
EAN.:4099854453120
KOD KRAT.:OSISURC350
KOD VÝR.:4058075156807
EAN.:4058075156807
KOD KRAT.:OS4099854735707
KOD VÝR.:4099854735707
EAN.:4099854735707
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena