PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300012025 |
| Váha | 0.008 kg |
| Průměr | 11.5 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 50 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 12 mm |
| Patice | G6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 12 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Životnost | 300 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 150 W |
| Světelný tok | 5000 lm |
| Tvar zdroje | kapsle |
| EAN | 4050300012025 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300992129 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSHLX64642 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:MGLG6104CS/WW/E27
KOD VÝR.:LG6104CS-E27-2700K
EAN.:4892657052442
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:PHI8720169266476
KOD VÝR.:872016926647600
EAN.:8720169266476
KOD KRAT.:PHI8720169269330
KOD VÝR.:872016926933000
EAN.:8720169269330
KOD KRAT.:MOESO6000RLKO4DALI
KOD VÝR.:ESO6000RLKO4DALI
EAN.:8596099025809
KOD KRAT.:OSL58/840SPS
KOD VÝR.:4008321232922
EAN.:4008321232922
KOD KRAT.:OSL40/865C
KOD VÝR.:4008321960139
EAN.:4008321960139
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena