PHILIPS LED výbojka TForce.Core.HPL 36W/70W E27 2700K 5500lm NonDim 25Y
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOSTAR |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300785400 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 44 |
| Průměr | 12 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1560 lm |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 60 W |
| Životnost | 4000 hod |
| EAN | 4050300785400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300951751 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH64447PRO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena