NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4014501006139 |
| Délka | 27 |
| Šířka | 27 |
| Výška | 60 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 27 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| EAN | 4014501006139 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZH15 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAL10/840
KOD VÝR.:108101000
EAN.:8595209920645
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27F
KOD VÝR.:871869670645900
EAN.:8718696706459
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena