MODUS LED panel Q 34W 4100lm/6500 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP6A600/700ND
KOD VÝR.:QP6A600/700ND
EAN.:8596099077877
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HF-P |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8727900911626 |
| Váha | 0.250 kg |
| Délka | 280 |
| Rozměry | 28x4x2,8cm |
| Šířka | 40 |
| Výška | 28 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 40 mm |
| Třída svítidla | NIL |
| Výška balení | 28 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8727900911626 | ks | 1 | ks |
| GPC | 913713031466 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900911626 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500999627 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790091162600 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHWHFP3/418TLD | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP6A600/700ND
KOD VÝR.:QP6A600/700ND
EAN.:8596099077877
KOD KRAT.:MOIBP5000A3KN600ND
KOD VÝR.:IBP5000A3KN600ND
EAN.:8596099035686
KOD KRAT.:OS4099854624582
KOD VÝR.:4099854624582
EAN.:4099854624582
KOD KRAT.:SIWM-30W-FEL
KOD VÝR.:WM-30W-FEL
EAN.:8592718023867
KOD KRAT.:MO242113120206
KOD VÝR.:242113120206
KOD KRAT.:OS4099854476334
KOD VÝR.:4099854476334
EAN.:4099854476334
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
KOD KRAT.:MOUS3000A3KN600/ND/F
KOD VÝR.:US3000A3KN600/ND/FS
EAN.:8596099016098
KOD KRAT.:RTPASCAL/MP25
KOD VÝR.:PASCAL/MP25
EAN.:8032853659304
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena