PHILIPS HUE-WCA svít.panel.LED Tento.R 23W 3100lm/820-865/WCA IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595568917423 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 139.25 mm |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 13.925 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 139.25 mm |
| Výška balení | 139.25 mm |
| KOD | KKKF09040_BB | m | 2 | m |
| EAN | 8595568917423 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena