PHILIPS HUE-WA svít.přisaz.LED Pillar 1x5W GU10 350lm/WH IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300006703 |
| Průměr | 11.5 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 44 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Označení zdroje | GY6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Životnost | 50 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 100 W |
| Tvar zdroje | kapsle |
| EAN | 4050300006703 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300890524 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSHLX64625 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena