PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DULUX |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Délka | 538 |
| Průměr | 17.5 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 4050300298917 |
| Váha | 0.25 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 565 mm |
| Podskupina zboží | Kompaktní zářivky |
| přepravní rozměr cm | 56.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 4320 lm |
| Šířka balení | 26 mm |
| teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T5 |
| Výška balení | 46 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | 2G11 |
| Příkon | 55 W |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4050300298917 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSDL55/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300298924 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHZIR250
KOD VÝR.:871150057521025
EAN.:8711500575210
KOD KRAT.:TESZKL200
KOD VÝR.:3207
EAN.:8595557032076
KOD KRAT.:PHL58/840SECURA
KOD VÝR.:871150064018540
EAN.:8711500640185
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
KOD KRAT.:SYLFS22
KOD VÝR.:0024455
EAN.:5410288244334
KOD KRAT.:PHI8719514385382
KOD VÝR.:871951438538200
EAN.:8719514385382
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:PHLEDCPA8W/827
KOD VÝR.:872016916897800
EAN.:8720169168978
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena