Schneider vypínač iSW 3P 40A 415V na DIN
KOD KRAT.:AMA9S65340
KOD VÝR.:A9S65340
EAN.:3606480531064
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854463174 |
| Délka | 300.00 |
| Šířka | 200.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Materiál | plast |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000/6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 8.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 7.5 W |
| Světelný tok | 450 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854463181 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854463174 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854463174 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9S65340
KOD VÝR.:A9S65340
EAN.:3606480531064
KOD KRAT.:PHIM50252/17/E1
KOD VÝR.:8718696133071
EAN.:8718696133071
KOD KRAT.:OS4099854603181
KOD VÝR.:4099854603181
EAN.:4099854603181
KOD KRAT.:OSIDLSQ105_pos
KOD VÝR.:4058075079397
EAN.:4058075079397
KOD KRAT.:OS4058075427860
KOD VÝR.:4058075427860
EAN.:4058075427860
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
KOD KRAT.:PHI8720169365162
KOD VÝR.:872016936516200
EAN.:8720169365162
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena