PHILIPS LED DISC CLA 60W A60 E27 2700K CL EELA
KOD KRAT.:PH8721103054814
KOD VÝR.:872110305481400
EAN.:8721103054814
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514476998 |
| Rozměry | 42x179x52mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 250 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 550 mm |
| Výška balení | 110 mm |
| EAN | 8719514476998 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003260701 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951447699800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514476998 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8721103054814
KOD VÝR.:872110305481400
EAN.:8721103054814
KOD KRAT.:OS4099854442735
KOD VÝR.:4099854442735
EAN.:4099854442735
KOD KRAT.:OS4099854538391
KOD VÝR.:4099854538391
EAN.:4099854538391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena